Fri. Dec 1st, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Japāņu tehnoloģiju kompānija GMO jūlijā savus resursus novirzījusi bitkoina ( BTC ) mainingam

Japāņu tehnoloģiju kompānija GMO jūlijā savus resursus novirzījusi bitkoina ( BTC ) mainingam. par to ziņo pazīstamais kriptoinvestors Treiss Maijers, kura rīcībā nonākusi kompānijas atskaite.

Dokumentā minēts, ka jūlijā GMO neieguva ne vienu Bitcoin Cash monētu, bet pateicoties mainingam ieguva 568 BTC. Salīdzinājumam – pagājušā gada decembra beigās kompānija bija ieguvusi tikai 21 BTC un bet Bitcoin Cash monētas bija 213.

Kompānijas GMO kontrolēto maininga jaudu kopējais hashrate sasniedzis 384 PH/s.

Pēc Meijera domām, kompānija apzināti atteikusies no Bitcoin Cash iegūšanas, pieaugot problēmām ar šo projektu – lai veiktu 51% uzbrukumu Bitcoin Cash tīklam šobrīd nepieciešami vien $40 000.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!