Thu. Nov 30th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Pasaules Banka sadarbībā ar Austrālijas lielāko banku Commonwealth Bank of Australia anonsējuši pasaulē pirmo obligāciju izlaišanu, kas balstītas uz blokķēdi

Pasaules Banka sadarbībā ar Austrālijas lielāko banku Commonwealth Bank of Australia ( CBA ) anonsējuši pasaulē pirmo obligāciju izlaišanu, kas balstītas uz blokķēdi, ziņo Reuters ziņu aģentūra. Kopējā publisko blokķēdes obligāciju summa sastādīs $73 mlj., ar gada likmi 2.25%. Finansu instrumentu laidiens notiks 28.augustā.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!