Thu. Oct 28th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu biržas Coinbase šefs Braens Armstrongs intervijā Bloomberg atzīmējis, ka līdz pilnīgai bitkoina pieņemšanai “paies vēl kāds laiks”

Coinbase šefs intervijā Bloomberg atzīmējis, ka līdz pilnīgai bitkoina pieņemšanai paies vēl kāds laiks, līdz tas tiks pieņemts kā ikdienišķa lieta.

“Es domāju, ka paies kāds laiks, līdz Jūs varēsiet ieiet Starbucks un norēķināties ar kriptovalūtām. Cilvēkiem ir ļoti lielas cerības, tomēr reāla bitkoina pieņemšana aug ar katru gadu. Es augsti vērtēju to valstu potenciālu, kuras izjūt ekonomisko krīzi, un domāju, ka pēc 3-5 gadiem, kad internets un viedtālruņi būs visiem, cilvēki ieraudzīs bitkoinā un citās kriptovalūtās īstu alternatīvu. Tehnoloģija iet cauri burbuļu periodiem. Pēc pīķa cenas sasniegšanas bitkoins koriģējas par 60-70 procentiem, bet pēc tam ieņem jaunas virsotnes. tas ir līdzīgi kā ar mūsu kompānijas izaugsmi. 2012-2013 gadā mums reģistrējās 500 cilvēku dienā. Pēc nākošā burbuļa tie bija 5000 cilvēku dienā, bet šobrīd Coinbase dienā reģistrē 50 000 klientu”, atzīmē intervijā Braens Armstrongs.

Viņš arī izteicies, ka kriptovalūtu tirgus nākotnē līdzināsies internetam – būs valstis, kas bitkoina un kriptovalūtu ieguvi un lietošanu aizliegs vai ierobežos. Nav noslēpums, ka tās ir totalitāras valstis ar autoritāriem līderiem, kuri ar cenzūru, aizliegumiem un sodiem cenšas noturēt savu varu un tādejādi vairot savu bagātību uz savas valsts pilsoņu rēķina.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!