Sat. Jul 24th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Vjetnamas Finansu ministrija aizliegusi maininga aparatūras importu

Vjetnamas kompānijas un rezidenti pārtraukuši maininga aparatūras importu šajā valstī. Ziņo portāls Vjet Nam News. 2018.gada pirmajos sešos mēnešos valstī, pēc Finansu ministrijas datiem, ir ievestas vairāk kā 3500 maininga aparatūras vienību. Vjetnamā ir lēta elektroenerģija un sācies īsts maininga fermu būvniecības bums. Iekārtas galvenokārt tiek ievestas no Ķīnas un tie galvenokārt ir Ķīnas kompānijas Bitmain ASIC-maineri Antminer. 

No 2018.gada 1.janvāra Vjetnamā stājās spēkā Vjetnamas centrālās bankas aizliegums par bitkoina emisiju un bitkoina izmantošanu kā maksāšanas līdzekli.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!