Thu. May 26th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

GMO laidis klajā jaunu, modernizētu sava 7-nm ASIC mainera modeli

GMO laidis klajā jaunu, modernizētu sava 7-nm ASIC mainera modeli.

Iepriekšējais modelis – GMO miner B2 – jau ir izpārdots. Jaunais modelis – GMO miner B3 – sola parādīt augstāku hashrate bitkoina un Bitcoin Cash maininga gadījumā un tiek pārdots par tādu pašu cenu kā iepriekšējais, – 1999 $.

Modelim B3 maksimālais hashrate līmenis ir 24 Th/sek., bet modelim Br – 33 Th/sek. B2 patērē 1950 W (81 W uz Th/sek.); B3 var darboties arī šajā līmenī, bet maksimāla hashrate (33 Th/sek.) gadījumā patērēs 3417 W (103 W uz Th/sek.).

Kompānija atzīmējusi, ka par paziņoto cenu pārdotie maineri nonāks pie pircējiem novembrī, un pēc pasūtītāja vēlēšanās modeli B2 var bez maksas nomainīt pret B3. GMO pieņem maksājumus dolāros, Bitcoin un Bitcoin Cash. Visi maineri tiek pārdoti ar 180 dienu garantiju. Cenā iekļauti divi barošanas bloki, piegāde apmaksājama atsevišķi.

Papildus lielākam hashrate – vēl viens jaunievedums mainera svaigajā modelī ir hashrate un patērējamās elektroenerģijas optimizācijas funkcija atkarībā no maininga sarežģītības. Kompānijas paziņojumā teikts:

“GMO miner B2 pārdošanas periodā vairāki klienti lūdza pievienot hasrate iestatīšanas funkciju, tāpēc mēs paātrinājām ieplānoto funkcijas izstrādi, kas realizēta GMO miner B3 un ļaus uzstādīt optimālu jaudu un enerģijas patēriņu”.

Jaunajai funkcijai ir divi režīmi: automātiskais un manuālais. Pirmais iestatīs hasrate atbilstoši elektroenerģijas izmaksām, kas “variējas atkarībā no maininga sarežģītības un hasrate globālo rādītāju izmaiņām”. Tam vajadzētu uzlabot maininga efektivitāti.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!