Fri. Apr 16th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Opera izstrādātāji piedāvā klientiem piekļuvi Ethereum makam pa tiešo caur Opera meklētāju

Opera izstrādātāji piedāvā klientiem piekļuvi Ethereum-makam pa tiešo caur Opera meklētāju:

Pēc kompānijas pārstāvju teiktā – lēmums tika pieņemts saistībā ar pārlūka Opera lietotāju neskaitāmajiem lūgumiem, kuru kopējais skaits pašreiz ir 322 milj. cilvēku.

Opera arī uzsvēruši, ka lietotājiem nenāksies instalēt nekādus paplašinājumus pārlūka darbavirsmas versijā. Lai izmantotu Ethereum maku – pārlūks jāsavieno ar mobilo lietotni, noskenējot QR kodu. Turklāt atslēgas tiks droši uzglabātas telefonā, bet lietotājs varēs parakstīt transakcijas, izmantojot pirkstu nospiedumus.

“Pārlūkprogrammas atklāšana kriptovalūtu pasaulei iezīmē Opera komandas nākamo soli – padarīt digitālos aktīvus un Web 3.0 par mainstream”, – atzīmēja produkta Opera Crypto menedžeris Čārlzs Hemels.

Pagājušajā mēnesī Opera izstrādātāji Android pārlūkprogrammas mobilajā versijā iebūvēja Ethereum maku, kas atbalsta standartus ERC-20 un ERC-721.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!