Tue. Dec 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Multikriptovalūtu makam Ledger Nano S pievienotas jaunas kriptovalūtas

Multikriptovalūtu makam Ledger Nano S pievienotas jaunas kriptovalūtas: PoA, Icon, Vechain, WanChain, Ontology, Kowala, Particl un RSK. 

Ledger izstrādātāji savā tvītā norādījuši saiti uz ceļa karti Trello, kur var redzēt ieplānotās relīzes un citu noderīgu informāciju par projektu.

Tiek arī ziņots, ka pieteikumu par jaunu monētu un tokenu iekļaušanu un to validāciju iesniegšanas process kļūst vienkāršāks un caurskatāmāks, bet tamlīdzīgas relīzes jaunajiem aktīviem turpmāk notiks katrā pirmajā mēneša otrdienā vienā partijā. 


 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!