Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoina birža Huobi Global paziņojusi par jaunas platformas izveidi ar kriptovalūtu automātisku listingu

Bitkoina birža Huobi Global paziņojusi par jaunas platformas izveidi ar kriptovalūtu automātisku listingu. Tiek sagaidīts, ka šis instruments palīdzēs projektiem pievienot tokenus biržā un padarīs aktīvu izvietošanu daudz caurspīdīgāku. Visi projekti, kuri iesniedz savus iesniegumus par listingu Huobi Global vai HADAX (Huobi Autonomous Digital Asset Exchange), tos reģistrēs ar jauno platformu. Pēc iesniegumu iesniegšanas katrs iesniedzējs saņems savu kontu, kur varēs veikt nepieciešamās izmaiņas un rediģet savus dokumentus.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!