Tue. May 24th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Blokķēdes uzņēmums Digital Asset noslēdzis partnerību ar Google Cloud

Bankas JPMorgan Chase bijušās top menedžeres Blaitas Mastersas vadītais blokķēdes uzņēmums Digital Asset noslēdzis partnerību ar Google Cloud.

Partnerības ietvaros Digital Asset piedāvās rīkus un servisus blokķēdes aplikāciju izstrādātājiem, kuras mijiedarbojas ar platformas Google Cloud infrastruktūru. Tie arī iegūs pieeju izstrādes līdzekļu kopai Digital Asset Modeling Language.

Sadarbība ar platformu Google Cloud būtiski atvieglos dzīvi risinājumu izstrādātājiem uz blockchain bāzes:

“Mēs sadarbojamies ar Google Cloud, lai nodrošinātu izstrādātājiem kompleksu risinājumu kopu, kas ļaus tiem pilnā mērā atklāt blockchain inovāciju potenciālu. Tas savukārt samazinās tehniskās barjeras, izstrādājot risinājumus uz dalītā reģistra bāzes”, atzīmēja Blaita Mastersa.

Platformas Google Cloud Financial Services vadītājs Leonards Lou arī paudis savu optimismu par šo darījumu:

“Blokķēdes tehnoloģijai piemīt milzīgs potenciāls, sniedzot labumu ne tikai finanšu pakalpojumu patērētājiem. Tā veicina arī daudzu citu sfēru attīstību. Mēs priecājamies piedāvāt jaunus rīkus Google Cloud izstrādātājiem”.

Kompānija Digital Asset dibināta 2014. gadā un pašreiz tajā strādā vairāk nekā 130 darbinieku. Kompānijas biroji atrodas Ņujorkā, Londonā, Cīrihē, Budapeštā, Sidnejā un Honkongā, bet starp Digital Asset klientiem ir tādi giganti  – kā DTCC un ASX. Kopš 2016. gada kompānija ir Linux Foundation vadītā blockchain konsorcija Hyperledger vadošais dalībnieks.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!