Wed. Apr 17th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Aukstā maka izstrādātājs Ledger izstrādājis divas jaunas aplikācijas Nano S — HODL un Recovery Check.

Aukstā maka izstrādātājs Ledger izstrādājis divas jaunas aplikācijas Nano S — HODL un Recovery Check. Nolādēt tās iespējams caur katalogu Ledger Live.

HODL

Ledger izstrādātāji apgalvo, ka lietotāji var neuztraukties par līdzekļu drošību, ja summa un adrese sakrīt ar to, kas tiek parādīts ierīces Nano S ekrānā.

HODL ir paredzēta, lai vienkāršotu bitkoina adreses ievadi un veiktu tās pārbaudi ienākošo maksājumu saņemšanai, kā arī novērstu ar to saistītās kļūdas. Tādējādi jaunā programma automatizē lietotāja jebkura izveidotā maka adreses ievadi ierīcē Ledger Nano S.

Lai izmantotu jauno metodi, lietotājam nepieciešams:

  • izvēlēties lauku adreses ievadei datorā;
  • aktivizēt lietojumprogrammu HODL;
  • izmantojot Ledger Nano S, izvēlēties attiecīgo maku.

Pēc šīm darbībām adrese tiks ievadīta lietotāja norādītajā laukā.

RecoveryCheck

Šī lietojumprogramma ļauj vēlreiz pārbaudīt seed frāzes pareizību, kas noteikti būs vajadzīga lietotājam ierīces Ledger Nano S pazaudēšanas, zādzības vai sabojāšanās gadījumā.

Agrāk, lai pārbaudītu saglabātās frāzes pareizību, lietotājs varēja tikai atiestatīt ierīci Nano, bet pēc tam izvēlēties opciju Restore Configuration. Šis process aizņēma pārāk daudz lietotāju laika.

Izmantojot RecoveryCheck, lietotājs var ievadīt 24 vārdu frāzi, bet lietojumprogramma pārbaudīs šo vārdu secības pareizību. Tādējādi vairs nav nepieciešams vēlreiz inicializēt ierīci.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!