Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV parādīsies jauna kriptovalūtu tirdzniecības platforma Voyager, kura piedāvās tirdzniecību ar kriptovalūtām bez komisijas maksas

ASV parādīsies jauna kriptovalūtu tirdzniecības platforma Voyager, kura piedāvās tirdzniecību ar kriptovalūtām bez komisijas maksas. Start-up kompānija būs līdzīga amerikāņu aplikācijai tirdzniecībai ar kompāniju akcijām un kriptovalūtu Robinhood. Kompāniju dibinājuši Uber līdzdibinātājs Oskars Salazārs, Uber investors Filips Eitans un kompānijas Lightspeed Financial vadītājs Stīvens Erlihs. Iesākumā Voyager būs pārstāvētas 15 kriptovalūtas, tādas kā Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ethereum Classic, Ripple, Stellar u.c.

Voyager beta versija būs pieejama no šīs nedēļas, bet oktobrī treideri saņems piekļuvi mobilai aplikācijai.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!