Mon. Feb 19th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas Waves platforma sākusi darboties pilnā funkcionalitātē

Platforma Waves darbojas pilnā funkcionalitātē, paziņojuši kompānijas pārstāvji – Waves Client pilnā versija nodrošina stabilu, daudzfunkcionālu un ērtu servisu parastajiem lietotājiem un profesionāliem treideriem.

Galvenais atjauninājums skāra decentralizēto biržu Waves DEX. Pateicoties datu infrastruktūrai, tika uzlabota biržas darbības stabilitāte. Turklāt pievienots nakts režīms un aktīvu meklēšana, kā arī iespēja piestiprināt un noņemt kriptovalūtas galvenajā lapā.

Saskaņā ar izstrādātāju teikto – pateicoties interfeisa atjauninājumam kopā ar pašreizējo augsto likviditāti (vidējais diennakts tirdzniecības apjoms – vairāk nekā 7 milj. $), drošību, ātrumu un zemajām komisijas maksām (mazāk nekā 0,01 $ vai 0,003 WAVES par vienu orderi), decentralizētā birža Waves sasniedz kvalitatīvi jaunu līmeni un tā kļūst par visu centralizēto kriptobiržu konkurentu.

“Atjauninot platformu, mēs cenšamies panākt, lai tokenu izveide un kriptovalūtas operācijas būtu pieejamas ikvienam. Mēs vēlamies radīt visātrāko, drošāko un vienkāršāk lietojamo blockchain platformu no visām esošajām”, – uzsvēra blockchain platformas Waves dibinātājs un ģenerāldirektors Aleksandrs Ivanovs.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!