Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Circle CEO Džeremijs Alleirs – kriptovalūtu izmantošana nākotnē būs tikpat saprotama kā internets

Circle CEO Džeremijs Alleirs intervijā CNBC paziņojis – kriptovalūtu izmantošana nākotnē būs tikpat saprotama kā internets un īpaši tam palīdzēs Ethereum. 

“Ethereum kļuvis par kriptovalūtu tirgus katalizatoru. Tas radījis platformu, kur iespējams izstrādāt aplikācijas. Jūs varat izlaist savus tokenus, radīt finansu kontraktus ar “gudro kontraktu” palīdzību. Ethereum ir auglīga augsne – fundamentālā, tehniskā un infrastruktūras ziņā”.

Ethereum parādīšanās lika sarosīties konkurentiem un radās tādas platformas kā EOS, NEO un Cardano. kas attiecas un investīcijām, tad šobrīd fokuss novirzās no Bitcoin un Ethereum uz tokeniem, kas radīti uz šo monētu blokķēdes. Tomēr Bitcoin un Ethereum bija un joprojām ir lieliski investīcijas varianti, atzīmēja Džeremijs.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!