Tue. May 24th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Japāņu korporācija SBI Holdings paziņo par kriptovalūtu biržas VCTRADE darbības pilnvērtīgu uzsākšanu no 2018.gada 17.jūlija

Japāņu korporācija SBI Holdings paziņo par kriptovalūtu biržas VCTRADE darbības pilnvērtīgu uzsākšanu no 2018.gada 17.jūlija. Birža darbojā no janvāra ar ierobežotu klientu skaitu, kuri reģistrējās 2017.gada oktobrī. VCTRADE 2017.gadā saņēma japānas Finansu pakalpojumu asociācijas aģentūras licenci un sākotnēji piedāvāja tirdzniecību pārī JPY/XRP, bet jūnijā savam listingam pievienoja Bitcoin ( BTC ) un Bitcoin Cash ( BCH ). Kriptovalūtu birža atvērusi pilnvērtīgu tirdzniecību Japānas rezidentiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!