Thu. Apr 11th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas birža Poloniex izlaiž mobilo aplikāciju

Kriptovalūtas birža Poloniex izlaiž mobilo aplikāciju, kas būs pieejama iOS un Android lietotājiem. Lai tirgotos caur Poliniex mobilo aplikāciju, lietotājiem jāģenerē savu API-atslēgu biržas www versijā. Instrukcijas API-atslēgu ģenerēšanai pieejamas sadaļā Accounts.

Kriptovalūtu biržu Poloniex nesen nopirka kriptovalūtu jaunuzņēmums Circle. Kopš tā laika komisijas maksa par operācijām kriptovalūtu biržā samazinājusies: no 0,2% līdz 0,1%. Tagad biržai būs iespēja iegūt jaunus klientus un atkal ieinteresēt vecos, jo kriptovalūtu biržas Poloniex sarakstā ir vairāk nekā 60 altkoinu, un no mobilās ierīces ar anonsēto aplikāciju tiem ir ļoti ērti piekļūt.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!