Sat. Apr 17th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Maltā apstiprināti trīs blokķēdes industrijai svarīgi likumprojekti – par blokķēdes legalizāciju, darbu ar kriptovalūtām un ICO veikšanu

Maltas valdība apstiprinājusi trīs likumprojektus – par blokķēdes legalizāciju ( Likums par ciparu inovācijām ), darbu ar kriptovalūtām un ICO veikšanu ( Likums par virtuāliem finansu aktīviem ). Šie likumi rada normatīvo bāzi kriptoindustrijas attīstībai Maltā un izvirza Maltu kriptoindustrijas līderos Eiropā. 

“Malta ātri kļūst par ekonomisko inovāciju pionieri un plāno attīstīt savu ekonomiku, radot jaunu ekonomisko nišu. Tas novedīs pie tā, ka lielās valstis sekos Maltai”, jaunos likumus komentē Maltas digitālās ekonomikas sekretārs Silvio Šembri.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!