Tue. Apr 16th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Vadošā Bitcoin-drošības kompānija un populārā Bitcoin-maka izstrādātāja BitGo paziņojusi par 57 ERC-20 standarta tokenu listingu

Vadošā Bitcoin-drošības kompānija un populārā Bitcoin-maka izstrādātāja BitGo paziņojusi par 57 ERC-20 standarta tokenu listingu. 2013.gadā dibinātais start-up uzņēmums līdz šim atbalstīja tikai Bitcoin un Ethereum makus, bet nu BitGo plāno saņemt BitLicense Ņujorkā. Serviss plāno 2018.gada beigās piedāvāt klientiem multifunkcionālu kriptovalūtu maku ar vairāk kā 100 kriptovalūtu atbalstu. 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!