Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

9.jūlijā izlaists programnodrošinājums Ledger Live bitcoin-makiem Ledger Nano S un Ledger Blue

9.jūlijā izlaists programnodrošinājums Ledger Live bitcoin-makiem Ledger Nano S un Ledger Blue, kurš atbalsta Windows, Mac un Linux operētājsistēmas. Kā apgalvo izstrādātāji, Ledger Live ir komplekss risinājums, kas apvieno bitcoin-maku Ledger Nano S un Ledger Blue vadību un tajos esošo ciparu aktīvu vadību. Jaunas aparatūras uzstādīšana un pievienošana Ledger Live notiek maksimāli vienkārši un ātri, un lietotājs iegūst piekļuvi saviem Bitcoin, Ethereum un Ripple aktīviem dažu minūšu laikā.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!