Sat. Oct 23rd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Vadošais Bitcoin maininga aparatūras ražotājs BITMAIN šobrīd kontrolē 42% tīkla jaudas

Vadošais Bitcoin maininga aparatūras ražotājs BITMAIN šobrīd pastarpināti kontrolē 42% tīkla jaudas. Pēdējo septiņu dienu laikā maininga pūls BTC.com veicis 27.2%, bet Antpool 14.6% bitkoina tīkla bloku apstrādi. AntPool ir arī jaudas Bitcoin cash tīklā, kuras iespējams pārslēgt uz Bitcoin tīklu, tas nozīmē, ka Bitmain kontrolē jau 45% no Bitcoin tīkla. Līdzīgu darbību dēļ 2014-2015 gadā no trigs tika izspiesti mazie tirgus dalībnieki, jo nodarboties ar Bitcoin mainingu kļuva nerentabli.

Ja BITMAIN iegūs 51% tīkla kontroles,  tas faktiski kontrolēs visu Bitcoin tīklu un Satoshi Nakamoto vīziju par decentralizētu valūtu būs iznīcinājusi cilvēku alkatība.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!