Sat. Jul 13th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

TradingAnalysis analītiķis Tods Gordons – Bitcoin vērtība nokritīs zem $5000, bet 2019.gadā sasniegs $10 000

Turpinās dažādu kriptovalūtu tirgus analītiķu prognožu izteikšana par Bitcoin kursu. TradingAnalysis analītiķis Tods Gordons intervijā CNBC paziņojis, ka Bitcoin vērtība nokritīs zem $5000, bet 2019.gadā sasniegs $10 000. Tods Gordons arī atzīmējis, ka šobrīd Bitcoin volatilitāte paliek zema un sastāda 17%. “Bija laiki, kad volatilitāte sasniedza 20, 30, 40% nedēļā”, atzīmējs Tods Gordons. Neskatoties uz to ka Bitcoin kurss var nokristies zem $4000 par 1BTC, analītiķis tic Bitcoin fundamentālajām īpašībām un ilglaicīgām Bitcoin un citu kriptovalūtu perspektīvām un paredz drīzu tirgus noskaņojumu maiņu. 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!