Tue. Oct 19th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Online mākslas galerija Āto Gallery paziņojusi par Ņujorkas mākslinieka Bendžamina Kaca gleznas pārdošanu par 150 bitkoiniem

   Online mākslas galerija Āto Gallery paziņojusi par Ņujorkas mākslinieka Bendžamina Kaca gleznas “Chasing Hearts/Northern Lights” pārdošanu par 150 bitkoiniem. Nezināms kolekcionārs sazinājās ar galeriju caur Instagram un piedāvāja par gleznu 150 bitkoinus, kas sastāda $1.25 mlj.. Puses kontaktēja caur aizsargātu Signal ziņu kanālu un izmantoja piegādes servisu Postmates.

Bendžamins Kacs «Chasing Hearts/Northern Lights». 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!