Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV Biržu un vērtspapīru komisijas ( SEC ) vadītājs Džejs Kleitons – Bitcoin nav vērtspapīrs

    ASV Biržu un vērtspapīru komisijas ( SEC ) vadītājs Džejs Kleitons intervijā CNBC apstiprinājis, ka Bitcoin nav vērtspapīrs un pretnostatījis to tradicionālajām valūtām: “Bitcoin var aizvietot dolāru, jēnu vai eiro, tāpēc mēs to nevaram pieskaitīt vērtspapīru klasei”.

    Pēc Dž. Kleitona vārdiem pie vērtspapīriem var pieskaitīt tokenus, tā kā tie pilda digitālo aktīvu lomu, kuru kontrolē SEC. 

    “Ja es jums dodu naudu, bet jūs izveidojat uzņēmumu un nododat man daļu no kopējā kapitāla, – tad mēs runājam par vērtspapīriem. SEC regulē šādu vērtspapīru piedāvājumu un tirdzniecību ar tiem,” – nokomentēja Džejs Kleitons.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!