Sun. Feb 25th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

No 2018.gada 27. maija Dienvidkorejas kriptovalūtu birža Bithumb liedz savus pakalpojumus 11 valstu pilsoņiem

   No 27.maija Dienvidkorejas kriptovalūtu birža Bithumb liedz savus pakalpojumus 11 valstu pilsoņiem. Šajās valstīs nav izstrādāta efektīva sistēma cīņai ar naudas atmazgāšanu un terorisma finansēšanu, norāda Bithumb vadība. 11 valstu sarakstā iekļautas: Ziemeļkoreja, Irāna, Irāka, Bosnija un Hercegovina, Etiopija, Sīrija, Šri-lanka, Trinidada un Tobago, Tunisija, Vanautu un Jemena. Konti šo valstu pilsoņiem tiks bloķēti un atslēgti no šī gada 21.jūnija. Nekāda Jāņu svinēšana ! kriptovalūtu birža arī strādā pie mobilās verifikācijas procedūras ārzemju klientiem.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!