Wed. Jul 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Lielākajā Dienvidkorejas kriptovalūtu biržā UPbit šodien notiek kratīšanas

    Lielākajā Dienvidkorejas kriptovalūtu biržas UPbit birojos šodien notiek kratīšanas, – valsts iestādes kriptovalūtu biržu apsūdz krāpšanā. Seulas Dienvidu apgabala prokuratūra apmeklējusi kompānijas centrālo biroju 10. un 11.maijā Pārbaudes laikā tika izņemti datoru cietie diski ar biržas klientu reģistrācijas datiem. Pēc tiesībsargājošo iestāžu datiem kompānija lietotāju līdzekļus pārvedusi uz atsevišķu kontu, kas pēc viņu domām pieder Upbit vadībai.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!