Thu. Jun 20th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Union Bank of the Philippines vadītājs Edvins Bautista: kriptovalūtas tā ir nākotne

    Union Bank of the Philippines vadītājs Edvins Bautista uzskata, ka kriptovalūtām pieder nākotne. Union Bank of the Philippines ir viena no 10 Filipīnas bankām, kura atbalsta kriptovalūtas un izskata iespējas pieņemt Bitcoin un citas kriptovalūtas kā apmaksas līdzekļus.

Viņš intervijā teica sekojošo: “Mēs patiesībā nezinām …..vai kriptovalūtas nomainīs fiata naudu. Neviens to nezin. Bet ja nu tā notiks? Mums pret to jāizrāda nopietna attieksme. Mēs nedrīkstam noniecināt to, ko mēs nesaprotam. ….. Bangko Sentral ng Pilipinas (BSP) saka, ka transakcijas ar kriptovalūtām ir barters. Tādejādi es neredzu nekādas problēmas, –  ja kāds piedāvās man samaksu ar Bitcoin, es to pieņemšu”.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!