Sun. Feb 25th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Filipīnu valdība legalizēs kriptovalūtu kompāniju darbību speciālā ekonomiskā zonā Cagayan Economic Zone Authority (CEZA)

   Filipīnas Republika atļaus blokķēdes kompāniju un kriptovalūtu kompāniju darbību speciālā ekonomiskā zonā Cagayan Economic Zone Authority (CEZA), kas atrodas stundas lidojuma attālumā no Honkongas, Ķīnas un Taivānas. Valdība plāno piedāvāt kompānijām nodokļu atvieglojumus, lai radītu jaunas darba vietas. Ir tikai viens noteikums: jebkurām kriptovalūtas maiņas operācijām pret fiata jeb pasaules valstu valūtām, jānotiek ārpus Filipīnu robežām, lai nepārkāptu Filipīnu likumus.

© 2018 THE BITCOIN FOUNDATION LATVIA

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!