Wed. Sep 22nd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Investors Džons Pfeffers: Bitcoin ir pirmā dzīvotspējīgā alternatīva klasiskajam vērtības etalonam – zeltam

    23.aprīlī notikušajā Sohn Investment Conference, investors un Pfeffer Capital partneris Džons Pfeffers paziņoja, ka Bitcoin ir pirmā dzīvotspējīgā alternatīva klasiskajam zeltam. Viņš uzskata, ka nākotnē 1 BTC maksās $90 000, jo tas ir daudz labāks un efektīvāks par zeltu. Bitcoin nodošana no viena investora otram ir daudz ērtāka, kā zelta nodošana, tas ir ierobežotā skaitā, – tikai 21 000 000 BTC. Ja valstu rezerves tiks 25% daudzumā uzglabātas Bitcoin, tad Bitcoin tīkla kapitalizācija pieaugs līdz $6.4 trlj. ( šobrīd tā ir $150 mlj.).

© 2018 THE BITCOIN FOUNDATION LATVIA

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!