Tue. Jul 23rd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

G20: Kriptovalūtas nav bīstamas pasaules finansu sistēmai

Starptautiskā centrālo banku pārstāvju, regulatoru un valdību ekspertu grupa paziņojusi, ka kriptovalūtas nerada riskus vispasaules finansu sistēmai. Anglijas Bankas un Finansu stabilitātes komitejas ( FSB ) galva Marks Karnijs paziņoja, ka viņa vadītās organizācijas neuzskata blokķēdes tehnoloģiju par draudu:

“Saskaņā ar FSB aplēsēm, kripto aktīvi dotajā momentā nerada riskus globālai finansu stabilitātei tādēl, ka tie ir ļoti mazi salīdzinājumā ar globālo finansu sistēmu. Pat savā augstākajā punktā kriptovalūtas sastādīja mazāk par 1% no globālā kopprodukta. Salīdzinājumam – pirms 2008.gada krīzes kredītu defolta svopi maksāja 100% no pasaules kopprodukta”.

Marks Karnijs arī atzīmēja kriptovalūtu ierobežotās izmantošanas sfēras ekonomikā un finanšu transakcijās. 

 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!