Fri. Feb 23rd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Aptauja: 60% mazumtirgotāju gatavi pieņemt Bitcoin kā maksājumu līdzekli

Finansu tehnoloģiju kompānija Nomura Instinet veikusi aptauju, kuras laikā ap 60% mazumtirdzniecības firmu aptaujāto apstiprinājuši, ka gatavi lietot digitālo valūtu dolāru vietā. Respondenti strādā dažādās nozarēs ar gada apgrozījumu lielāku par $ 100 000. Instinent analītiķis Dens Dolevs apstiprināja, ka šāds rezultāts viņam ir liels pārsteigums, jo Bitcoin šobrīd izceļas ar lielu volatitāti ( kursa svārstībām ). Viņš apstiprināja, ka vairums tirgotāju gatavība pieņemt apmaksai Bitcoin norāda, ka kādu dienu Bitcoin kļūs par regulāri izmantojamu valūtu. 

 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!