Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Investīciju kompānija Wellington Managment Group (ASV) plāno ieguldījumus kriptovalutu tirgū.

Investīciju kompanija ar $1 triljonu investīciju portfeli Wellington Managment Group ( ASV ) paziņojusi par ieinteresētību kriptovalūtu investīcijās. Kompānija ieguldīs dažādos Bitcoin derivatīvos. Tāpat kompānija pēta iespējas ieguldīt maininga ( bitkoinu un citu kriptovalūtu iegūšanas un transakciju apstrādes ) tehnoloģiju izstrādātāju un  iekārtu ražotāju kompānijās. Tas acīmredzami saistīts ar tādu kompāniju, kuras piedalās kriptovalūtu tirgū, akciju straujo kāpumu – Overstock, Nvidia и Square.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!