Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Lielākais Īrijas būvnieks pieņems maksājumus bitkoinos

Hagan Homes, lielākā Īrijas būvniecības kompānija paziņojusi, ka kļūs par pirmo būvkompāniju Īrijā, kura maksājumus pieņems bitkoinos. Hagan Homes direktors Džeimss Hagans: ” Bitcoin – tas ir inovatīvs apmaksas veids un pēc būtības jauna naudas forma. Tas ir ļoti līdzīgs parastai naudas transakcijai. Pasaulē bija ļoti pieaugoša tendence Bitcoin izmantošanā un mūsu kompānijas vēlme ieviest šo jauno maksājumu kanālu atspoguļo gatavību reaģēt uz jaunajiem tirgus trendiem”. Hagans atzīst, ka Bitcoin ir problēmas ar lēno nobriešanu un galvenās valūtas statusa iegūšanu. Tomēr Hagans uzskata, ka labāk piedalīties ballītē, nevis nokavēt to. 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!