Wed. Oct 20th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Nīderlandes ING apstiprina, ka kriptovalūtas biržai Bitfinex ir konts tajā

Lielākā Nīderlandes finansu kompānija ING apstiprinājusi, ka kriptovalūtu biržai Bitfinex ir bankas konts Holandē. ING preses sekretārs Harolds Rjuksens apstiprināja, ka biržai Bitfinex tiešām ir savs bankas konts un piemetināja, ka kompānija gatava sadarboties ar līdzīgām kompānijām, tomēr pati neplāno piedāvāt nekādus pakalpojumus, kas saistīti ar ciparu valūtu. 2017.gadā amerikāņu banka Wells Fargo pārtrauca sadarbību ar biržu Bitfinex, kas radīja problēmas klientiem.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!