Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV finansu regulātorā CFTC parādīsies kriptovalūtu komiteja

ASV finansu regulators Preču nākotnes līgumu tirdzniecības komisija ( CFTC )Tehniskā konsultatīvā komiteja atbalstījusi divu apakškomiteju radīšanu, viena no tām nodarbosies ar kriptovalūtām, otras apakškomitejas darbs būs saistīts ar blokķēžu tehnoloģiju izmantošanu finansu telpā. Komisijas loceklis Braians Kvintens paziņoja, ka Komisijai jāļauj investoriem un patērētājiem pašiem izlemt to kādiem produktiem jāatrodas tirgū. Daži dalībnieki sanāksmē atzīmēja, ka nepieciešams radīt jaunus noteikumus DLT tehnoloģiju izmantošanai finansu sektorā.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!