Sat. Oct 23rd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Taizemes Centrālā banka aizliegusi veikt bankām operācijas ar kriptovalūtām

Taizemes finansu regulators paziņojis, ka valsts bankām un finansu organizācijām aizliegts investēt kriptovalūtās, pārdot tās, veikt apmaiņas operācijas un radīt platformas to tirdzniecībai. taizemes bankām arī aizliegts dot kredītus iedzīvotājiem, kuri grib investēt kriptovalūtās. Taizemes finansu ministrs Apisaks Tantivoravongs: “Valdība neaizliegs kriptovalūtu tirdzniecību. Pēc nesenās finansu institūtu apspriedes, vairums piekrita, ka finansu regulatoriem nav iespējams aizliegt kriptovalūtu izmantošanu, bet tiem jāveic kontroles pasākumi un jāievieš attiecīgi regulējumi”.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!