Tue. Dec 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Honkongas kriptovalūtu birža Bitfinex plāno palaist decentralizētu biržas platformu

Tā kā kriptovalūtu biržas ir kļuvušas par hakeru uzbrukuma mērķiem nr.1 pasaulē, dažādas kriptobiržas meklē izeju no šīs situācijas. Šobrīd kriptovalūtu birža Bitfinex paziņojusi par “pirmās decentralizētās kriptobiržas pasaulē radīšanu”. Kriptobirža tiks būvēta uz EOS programmatūras platformas. Jaunā birža sauksies EOSfinex, un tās koncepts piešķirs gan lielāku privātumu tās lietotājiem ( tirgus dalībnieki un informācijas par darījumiem pieejama tikai biržas dalībniekiem ), gan lielāku drošību – bitcoin maka privātā atslēga paliek klientu rīcībā. Ja šī sadarbība izdosies, tas nozīmēs ka kriptovalūtu biržas kļūs ļoti drošas.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!