Tue. Sep 26th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Banka JP Morgan par kriptovalūtām

Bankas JP Morgan ( ASV ) iekšējā dienesta dokumentā teikts sekojošais: “Kriptovalūtas ir blokķēdes tehnoloģijas seja, kas nes sevī augstu cenas volatilitāti, kā arī patstāvīgus izaicinājumus un kļūdas, izmēģinot jaunus produktus. Kriptovalūtas diez vai izzudīs, tās var viegli izdzīvot dažādās formās un veidos starp spēlētājiem, kuri tiecas uz lielāku decentralizāciju, vienādranga tīkliem un anonimitāti. Kriptovalūtu bāzes tehnoloģija var atrasts lielisku pielietojumu tur, kur šībrīža fianasu sistēma ir lēna: transrobežu pārvedumu operācijās, tokenos, kuri kalpo atlīdzības vietā, citu blokķēdes inovāciju finansēšanai, kā arī enu ekonomikā”.

 

 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!