Tue. Sep 26th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bank of America un JPMorgan Chase aizliedz klientiem izmantot kredītkartes Bitcoin pirkšanai

Sākot ar februāri Bank of America un JPMorgan Chase saviem klientiem vairs nepiedāvās izmantot kredītkartes Bitcoin un citu kriptovalūtu pirkšanai. JPMorgan ievieš aizliegumu no 2018.gada 3.februāra, bet Bank of America rīkojums stājas spēkā no 2.februāra. Bankas to skaidro, ka tas saistīts ar augstiem kredītriskiem . Bank of America skaidro, ka tas attieksies tikai uz kredītkartēm, bet klienti, kuri izmanto debetkartes un ATM kartes varēs turpināt tirdzniecību biržā. Bankas ir norūpējušās, ka klienti iepērk kriptovalūtas vairāk nekā viņi spētu to atļauties. Daudzas bankas no janvāra arī palielinājušas komisiju par kriptovalūtu transakcijām. 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!