Fri. Oct 22nd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ķīnas kompānija Cheetah Mobile paziņo par sava Bitcoin-maka izstrādi.

Aplikācija SafeWallet, kas pagaidām būs pieejama tikai Android platformai, ļaus klientiem viegli pārraudzīt savus kriptovalūtu aktīvus – sūtīt un saņemt Bitcoin un Ethereum. iOS versija atklātībā parādīsies pēc neilga laika. Kompānija atklāja, ka SafeWallet nebūs pieejas klientu slepenajām atslēgām, bet tiks ieviesta unikāla trīslīmeņu aizsardzības sistēma. Šobrīd vairums kompāniju izmanto divlīmeņu aizsardzības sistēmu. Cheetah Mobile šobrīd piedāvā tādus servisus kā Clean master un Security master, kurus katru dienu izmanto 100 mlj. lietotāju.

 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!