Tue. Oct 19th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu regulējums Vācijā tiks ieviests ap 2023.gadu

Saskaņā ar Deutsche Bank paziņojumu, kriptovalūtu regulējums Vācijā varētu tikt ieviests jau 2023.gadā. Deutsche Bank investīciju nodaļas vadītājs Markus Millers atzīmēja, ka likumdošanas bāze, kura regulē kriptovalūtas tirgus varētu tikt izstrādāta 5-10 gadu laikā. Viņš aicināja vietējās kriptovalūtas kompānijas sadarboties. Viņš uzskata, ka tikko tiks radīti droši apstākļi un vēlamais uzticamības līmenis, kriptovalūtas tiks uzskatītas par finanšu aktīvu zemākajām klasēm un saņems iekšējās vērtības pieaugumu. Viņš arī brīdināja iedzīvotājus no investīcijām kriptovalūtās šobrīd, jo uzskata tās par ļoti spekulatīvām.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!