Wed. Sep 22nd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Grieķija gatavojas izdot ASV Bitcoin biržas BTC-e vadītāju Aleksandru Viņņiku

Grieķijas Augstākā tiesa atļāvusi izdot ASV par kibernoziegumiem aizdomās turēto Krievijas pilsoni Aleksandru Viņņiku, kuram Savienotajās Valstīs jāstājas tiesas priekšā saistībā ar apsūdzībām par vairāku miljardu dolāru atmazgāšanu ar virtuālo valūtu Bitcoin.

Viņņiks trešdien pēdējo reizi bija Atēnu tiesā, turpinoties juridiskām cīņām starp ASV un Krieviju, kas abas pieprasījušas viņa izdošanu. To, vai Viņņiks tiks izdots ASV, vai Krievijai, galu galā izlems Grieķijas tieslietu ministrs.

38 gadus vecais bijušais Bitcoin operators noliedz, ka būtu vainojams pārkāpumos, tomēr prasību par izdošanu Krievijai, kur viņš apsūdzēts mazāk smagos noziegumos, viņš neapstrīd.

ASV apsūdz Viņņiku, ka viņš ar BTC-e starpniecību, kas ir viena no pasaulē lielākajām digitālās valūtas biržām, esot atmazgājis Bitcoin valūtu četru miljardu dolāru vērtībā.

Šobrīd Viņņika advokāti gatavo lūgumu EP Cilvēktiesību tiesai par izdošanas rīkojuma ASV apstrīdešanu.

Pirms radīt savu biržu, Aleksandrs bija priekšzīmīgs ģimenes cilvēks un mīlēja no rīta bez steigas notiesāt savu pankūku porciju. Ja nu esat nolēmis/-usi iet viņa pēdās, radīt savu biržu, apdomājiet – vai tas ir to vērts 😉

© 2017 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!