Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Polija sāk regulēt Bitcoin un citu kriptovalūtu tirgu

Polijas centrālā statistikas pārvalde atzinusi virtuālo valūtas iegūšanu un tirdzniecību par oficiālajiem ekonomiskajiem darbības veidiem. Līdz ar to, kompānijas, kas nodarbojās ar šīm aktivitātes veidiem tagad var iziet reģistrāciju CSP.

Šis jaunievedums ir svarīgs Polijas tirgus kriptovalūtas spēlētājiem, – Polijā līdz šim nav bijis neviens oficiāls dokuments, kas regulē Bitkoina un citu kriptovalūtu tirdzniecību.

“Vēlamies arī atzīmēt, ka kriptovalūtas izmantošana Polijas teritorijā ir pilnīgi likumīgi”, –  teikts ministrijas paziņojumā.

Polijas finanšu ministrija ir publicējusi virkni dokumentu, kuri skaidro Bitkoina tiesisko statusu.

© 2017 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!