Tue. Dec 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Eiropā pirmā Bitcoin banka

Eiropā pirmā Bitkoina banka atvērta Vīnes biznesa centrā, Austrijā. Banka pieder jaunuzņēmumam Bit Trust Services, un tā nodēvēta par “Bitcoin-bank”. Banka pakalpojumi izstrādāti ar mērķi  padarīt Bitkoina pirkšanas un pārdošanas procesu ērtāku un drošāku.

Bankas Bitkoinmātos var apmainīt bitkoinus pret Eiro un otrādi. Banka sniedz saviem klientiem konsultācijas ne tikai par Bitkoinu, bet arī par citām kriptovalūtām. 

Magdalena Isbrandt, Bit Trust direktore: “…ciparu transakciju pamata priekšrocība ir ātrums, tās var realizēt daudz ātrāk, nekā banku transakcijas un viņi neprasa starpnieku līdzdalību.”

© 2017 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!