Wed. Oct 27th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Rothschild Investment Corporation uzaudzējis ieguldījumus bitkoinā līdz 132 ₿ – tas gan ir ļoti maz…

Pateicoties ASV Vērtspapīru un biržu komisijai (SEC), ir zināms, ka uzņēmumam pieder 141 405 Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) akcijas. Turklāt aprīļa pārskatā akciju skaits bija 38 346 tūkstoši. Ņemot vērā, ka katra GBTC akcija ir 0.000939767 BTC, izrādās, ka Rotšildu grupa pieder 132 . Pēc pašreizējā kursa tas ir aptuveni $4.1 miljoni.
Tāpat aktīvu pārvaldīšanas kompānija investējusi fondā Efīrijā Grayscale Ethereum Trust. Tomēr šajā gadījumā nopirkto akciju skaits ir ievērojami mazāks 6 244.
Spriežot pēc visa, kursa kritums nesatrauc Rothschild Investment Corporation. uzskata ģenerāldirektors no kompānijas Grayscale Maikls Sonnešains (Michael Sonnenshein), – lieli investori reti pievērš uzmanību īstermiņa kursu svārstībām.
Jebkurā gadījumā, salīdzinot ar Rotšildas grupas pārvaldīto aktīvu kopējo apjomu, ieguldījumi kriptovalūtās no tās puses paliek ļoti nenozīmīgi. To apliecina arī Glassnode analītiķi, kuri atzīmēja institucionālā kapitāla pieplūdes samazināšanos Kanādas Purpose Bitcoin ETF.
© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!