Sun. Dec 3rd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Toshiba izstrādājusi “simulētās bifurkācijas algoritmu”, kas parastos datorus pārvērš superdatoros

Pēc veidotāju ziņojuma, pateicoties to izstrādei, datori, kurus izmanto tirdzniecībai biržās, var aprēķināt tirdzniecības tirgu datus daudz ātrāk, nekā to šobrīd dara superdatori. Jaunā Toshiba izstrāde ieguvusi nosaukumu “Simulētās bifurkācijas algoritms”. Tā pamatā ir kvantu datoru darba principi, bet kompānijas pārstāvji apgalvo, ka to palaist klasiskajos datoros nav nekāda problēma.

Kā informēja zinātnieks no Toshiba ‘s Computer & Network Systems Laboratory Kosuke Tacumura, kurš strādāja pie algoritma izveidošanas, jauninājumu lietošanai PC pat nav nepieciešama īpaša atdzesējama telpa.

“Jūs varat iedarbināt algoritmu un strādāt ar to istabas temperatūrā,” teica japāņu zinātnieks.

Toshiba ģenerāldirektors Nobuaki Kurumatani paziņoja, ka jaunajam algoritmam ir liels potenciāls tā izmantošanai finanšu jomā. Neskatoties uz to, tehnoloģija teorētiski var tikt piemērota un izmantota arī citās jomās, kas nav saistītas ar tirdzniecību biržās.

Tā kā uz Jūsu galda tuvākajā nākotnē var atrasties nosacīti šis viss, tikai ietilpstot parastajā portatīvajā datorā, ja to darbina “Simulētās bifurkācijas algoritms”:

Dažas dienas pirms šī paziņojuma viens no spēcīgākajiem superdatoriem tika uzstādīts Teksasas universitātē. Uz šo brīdi tā ir piektā lielākā sistēma pasaulē. Arī fiziķi no ASV ieguvuši topoloģisku supervadītspēju tā saucamajā džozefsoniskā kontaktā (divu virsvadošu materiālu savienojums, starp kuriem atrodas dielektriķa kārta). Atklājumam ir jāpalīdz kvantu datoru izveidē.

Rēķinot kopējo superdatoru veiktspēju, pasaulē šobrīd dominē ASV, bet tā atpaliek no Ķīnas pēc to skaita.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!