Fri. Dec 1st, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Baltkrievijas kriptovalūtu birža Сurrency.com palaiž pilno versiju un uzsāk lietotāju reģistrāciju, ziņo Forbes.ru

Baltkrievijas kriptovalūtu birža Сurrency.com palaiž pilno versiju un uzsāk lietotāju reģistrāciju, ziņo Forbes.ru.

Pēc grupas “Safmar” līdzīpašnieka Saida Gucerijeva sacītā  – pirmajos četros darba mēnešos tokenizēto finanšu aktīvu birža ir parādījusi “agresīvu pieaugumu” un ieguvusi popularitāti kriptovalūtu treideru vidū. Reģistrācijas gaidīšanas lapā šobrīd atrodas aptuveni 150 tūkstoši cilvēku.

“Apmēram 60-70% biržas apgrozījuma veido NVS valstis. Bet visus pārējos – Eiropa. Palēnām sāk nākt lietotāji no Āzijas”, – atzīmēja intervijā Gucerijevs.

Viņš atzīmēja, ka dekrēta “Par digitālās ekonomikas attīstību” pieņemšana ļāva Baltkrievijai izveidot komfortablu lauku kriptovalūtu kompāniju attīstībai.

“Man šķiet, ka kopumā Baltkrievijai ir lielas iespējas kļūt par tādu jaudīgu reģionālo spēlētāju NVS un tostarp Eiropai. Ir radīti absolūti pareizi apstākļi tādu kompāniju darbībai, Baltkrievijā ir ģeniāli speciālisti un IT speciālisti”, – uzskata Currency.com dibinātājs.

Saids Gucerijevs arī atzīmējis, ka kriptovalūtu tirgus volatilitāti nesaista ar blokķēdes tehnoloģijas perspektīvām.

“Mēs uzskatām, ka kripto biržas un blokķēdes tehnoloģija kopumā ir ģeniāla. Tās ir tehnoloģijas, kuras var izmantot dažādās industrijās, ne tikai kriptovalūtām. Tāpēc mēs neveidojām kompāniju, pamatojoties uz tirgus volatilitāti vai  bitkoina un citu kriptovalūtu cenām. Mēs vienkārši radījām spēcīgu infrastruktūru, lai vēl ilgi strādātu šajā industrijā”, – viņš paziņoja intervijā Forbes.ru.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!