Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas biržas CEO Čanpens Džao kritizējis “pašpasludināto Satoši Nakamoto” Kreigu Raitu un apsolījis izmest Bitcoin SV no biržas listinga

Kriptovalūtas biržas CEO Čanpens Džao kritizējis “pašpasludināto Satoši Nakamoto” Kreigu Raitu un apsolījis izmest kriptovalūtu Bitcoin SV no biržas listinga:

Kreigs Raits “izcēlies” ar atklātu uzbrukumu vienam no kriptokopienas pārstāvjiem – Hodlonautam, solot to iesūdzēt tiesā par apvainojumiem, ka viņš nav Satoši Nakamoto, kā arī deanonimizējis viņa identitāti.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!