Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Maininga aparatūras ražotājs Canaan Creative prezentējis bitkoina maineri AvalonMiner A9 ar 7-nanometru ASIC čipu un hešreitu 26,5 līdz 30 Th/s

Maininga aparatūras ražotājs Canaan Creative prezentējis bitkoina maineri AvalonMiner A9 ar 7-nanometru ASIC čipu un hešreitu 26,5 līdz 30 Th/s, ražība sasniedz 60-70 W uz Th/s. Tāpat anonsēts kriptovalūtas Litecoin maineris – AvalonMiner L ar hešreitu 1 891 MH/s un ražību 0,84 W uz Mh/s.  Canaan Creative paziņoja, ka tiks izlaists vēl viens jauns produkts – televizors AvalonMiner Inside ar kriptovalūtu ieguves funkciju. Canaan Creative arī anonsējis mājas sildītāju ar kriptovalūtu maininga funkciju. Pagaidām nav zināms – kad jaunās ierīces nonāks tirdzniecībā.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!