Ziedojums biedrībai

    The Bitcoin Foundation Latvia ( “Latvijas Bitkoina biedrība” ) ir Bitkoina un citu kriptovalūtu entuazistu un programmu arhitektu kopiena, kas radīja šo informatīvo resursu ar mērķi izskaidrot Latvijas iedzīvotājiem kriptovalūtu tehnoloģiju, tās izmantošanas iespējas un veicināt Latvijas inovatīvu attīstību mainīgajā finanšu tirgus situācijā. Nevienam no mums nepatīk, ja Lielais Brālis lūkojas mūsu maciņos, ieraksta mūsu sarunas vai uztur lielas datu bāzes ar mūsu datiem. Blokķēžu tehnoloģija nodrošina vienu no cilvēka pamatbrīvībām – tiesības uz personiskumu, diskrētumu arī savā finanšu dzīvē, kā arī sniedz bezgalīgas iespējas decentralizētu tīklu izveidei, kuros dokumentu, notāru aktu, nekustamo īpašumu piederību, nekustamā īpašuma pirkumus apliecina paši tīkla dalībnieki, bez starpniekorganizācijām. Blokķēžu tehnoloģija ir 21.gadsimta revolucionārākais izgudrojums, kurš mainīs veidu, kā cilvēki uzticas svarīgāko dokumentu-pases, zemesgrāmatas, notariāli apstiprinātu līgumu u.c. dokumentu apritei, un galvenais – viens otram.  Par individuālo un tautas brīvību domāja Latvijas Satversmes tēvi rakstot Latvijas Republikas Satversmi, par to domājam mēs , sagaidot Latvijas 100.gadi. 

   Jebkuram planētas iedzīvotājam ir tiesības brīvi rīkoties ar saviem finanšu līdzekļiem, nemaksājot komisijas bankām, nemaksājot apkalpošanas maksas, un brīvi, ātri veikt finanšu transakcijas Bitcoin tīklā. Bitcoin ir gluži tāda pašas funkcijas kā skaidrajai naudai – vērtība ( tiek noteikta biržās ), unikalitāte ( 21 milj. emisija, bez iespējas sadrukāt miljardus liekas nevērtīgas naudas ) un diskrētums ( to nevar aizliegt, tas būtu tāds pats aizliegums kā aizliegt internetu, jo bitcoin tīkls darbojas decentralizēti ). Lai ko negribētu banku sistēma, lietot gan skaidru naudu, gan digitālo naudu jebkuros daudzumos ir parastas cilvētiesības, tiesības uz savu finanšu brīvību. Bitcoin paplašina šīs tiesības un padara tās ērtāk lietojamas. 

  The Bitcoin Foundation Latvia speciālisti veic bitkoina maksājumu platformas integrāciju esošajos elektroniskajos instrumentos ( tas ir maksas pakalpojums ), kā arī izstrādās jūsu organizācijai atbilstošu maininga fermas modeli, veiks tehniski-ekonomiskos aprēķinus, izstrādās būvprojektu un visbeidzot piegādās un uzstādīs iekārtas un nodos maininga fermu ekspluatācijā un pieslēgs to AS Sadales tīklam. Uzticieties nozares profesionāļiem!

   Ja atbalstat to ko mēs darām un vēlaties saņemt aizvien kvalitatīvāku ziņu saturu ,lūdzam jūs,- sponsorējiet mūs vai ziedojiet satura paplašināšanai un uzlabošanai!

DONATE:

Bitcoin:  1M8XwYfkFcSo7cEv4e2fdp7MJTNWUfqPtD

Bitcoin Cash: 13igvzWccFuT55Licwq3BRLXNnyfHwSMMi

Litecoin: LVBByySG9D8etN2peSrgwGH9w9qWx23pp6

Ethereum: 0x2fd75b900aee2aa012f060cab8ddd710f1f95581

Esam pateicīgi pat par vismazāko ziedojumu, jo ziņas tiek veidotas sabiedriskā kārtā. 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia