Mon. Jan 18th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoina hešreits atkal atguvies

Oktobra beigās un novembra sākumā Bītkoina hešreits ievērojami samazinājās. Tas ir saistīts ar to, ka Ķīnas provincē Sičuaņā, kas ir viens no lielākajiem bitkoina ieguves centriem, beidzās lietus sezona un kopā ar to – lēta elektroenerģija maininga centriem. Maininga uzņēmumi sāka atvienot daļu no aprīkojuma vai pārvadāt to uz citiem reģioniem.

Tomēr 2020.gada 11. novembrī tika fiksēts hešreita pieaugums vairāk nekā 30% no nesenā ceturkšņa minimuma, kas sasniegts 2. novembrī. Pēc Bītkoina BTC.com datiem šobrīd tas ir 126.73 Ex/s. Maininga pūla viceprezidents Poolin Alehandro De La Torre (Alejandro De La Torre) apgalvo “lielais procents”, kas tika izslēgts līdz oktobra beigām, atkal ir spēlē atpakaļ.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!