Fri. Feb 26th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Pēc Dune Analytics datiem, oktobris nav bijis pārāk veiksmīgs decentralizētām tirdzniecības platformām (DEX)

Pēc Dune Analytics datiem, oktobris nav bijis pārāk veiksmīgs decentralizētām tirdzniecības platformām (DEX) – izsoļu apjomi šajās biržās samazinājušies par 23%.

Analītiķi norāda, ka izsoles apjoma kritums būtu vēl nozīmīgāks, ja nebūtu anomāls rādītāja uzplūds 26. oktobrī. Tad tika uzlauzts DefiFi Harvest Finance protokols un ļaundari varēja nolaupīt $25 miljonus.

Izskatās, ka hakeri izmantoja Uniswap un Curve biržas. 26. oktobrī dienas apjoms decentralizētajā biržā Uniswap pieauga par vairāk nekā 1 300% līdz rekordlieliem $2.15 miljardiem.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!